Ιστολόγιο
![Πρώτος διαγωνισμός Spelling Bee στη Νάουσα!](/photos/Spelling Bee (Γιώργος και Νίκη).jpg)
Αξέχαστος θα μας μείνει ο πρώτος διαγωνισμός ορθογραφίας "Spelling Bee" που έγινε σήμερα στη Νάουσα, με τη συμμετοχή μαθητών (Class C) από 7 Κέντρα Ξένων Γλωσσών του νομού μας! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την αξιόλογη προσπάθειά τους! Να συγχαρούμε ιδιαίτερα τους δικούς μας μαθητές, Χατζηιωαννίδου Νίκη και Μπαμπάτση Γιώργο, που έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό, με τον Γιώργο να κατακτά την πρώτη θέση 🥇 Μπράβο παιδιά, μας κάνατε περήφανους! 💪
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Spelling Bee Contest!](/photos/Spelling Bee (social media).jpg)
Την ημέρα της Έκθεσης Ξενόγλωσσου Βιβλίου, ο Σύλλογος Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών Ν. Ημαθίας διοργανώνει και τον πρώτο διαγωνισμό ορθογραφίας “Spelling Bee”, στον οποίο θα συμμετέχει και το δικό μας φροντιστήριο! Καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες 🙂
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Έκθεση Ξενόγλωσσου Βιβλίου στη Νάουσα!](/photos/Έκθεση PALSO Ημαθίας 2024 (social media).jpg)
Το Σάββατο 20 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί για πρώτη φορά στη Νάουσα η Ετήσια Έκθεση Ξενόγλωσσου Βιβλίου και Εποπτικού Υλικού από τον Σύλλογο Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών Ν. Ημαθίας. Νέες εκδόσεις βιβλίων - νέες ιδέες! Θα είμαστε εκεί! #PALSO_Imathias
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Επιτυχίες 2022-2023!](/photos/επιτυχίες 2022-2023.jpg)
Ξεκινάμε δυναμικά τη νέα σχολική χρονιά, γεμάτοι χαρά και υπερηφάνεια για την προσπάθεια και την επιτυχία των μαθητών μας στις εξετάσεις! Να πιστεύετε στον εαυτό σας και να στοχεύετε πάντα ψηλά! Πολλά συγχαρητήρια σε όλους!!! 💪 #exam_results #so_proud_of_you
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Εγγραφές 2023-2024!](/photos/Εγγραφές 2023-2024.png)
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! Για εγγραφές: Καθημερινά, 18.00-21.00 Έναρξη μαθημάτων: Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου ☎️ 2332303015 📱 6977030014 🚪 Ακριτών 2 (έναντι 5ου Δημοτικού Σχολείου)
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Ζητείται καθηγητής/καθηγήτρια Αγγλικών](/photos/355244272_728877222576027_354598610096420205_n.jpg)
Για τη νέα σχολική χρονιά, ζητείται καθηγητής/καθηγήτρια Αγγλικών με άδεια διδασκαλίας. ▶ Αποστολή βιογραφικών στο info@dimpalas.edu.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Happy Father's Day!](/photos/354452352_727422309388185_2286005854074044432_n.jpg)
Happy Father's Day to all the amazing dads out there who give their all and make a difference in the lives of their children!
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![GOOD LUCK! #exams2023](/photos/Good luck! (exams).jpg)
Motivated by the recent interview of our favourite basketball player, we would like to wish all students GOOD LUCK in their exams! Whatever the results may be, taking exams is an important learning experience which is meant to make you stronger and better. Think positive, embrace the challenge and do your best 💪
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Εκδρομή στο Μύλο των Ξωτικών!](/photos/Μύλος των Ξωτικών 2022.jpg)
Ήμασταν κι εμείς εκεί! 🎄 #christmas_loading #milosxotikon2022
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Χρόνια πολλά Νάουσα!](/photos/Απελευθέρωση Νάουσας.jpg)
Today, we are commemorating 110 years since the liberation of Naousa from the Turkish yoke. Χρόνια πολλά!
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Επιτυχίες 2021-2022!](/photos/Επιτυχίες 2021-2022.jpg)
Λίγες μέρες πριν την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς και τα αποτελέσματα των εξετάσεων μάς γεμίζουν χαρά και δύναμη για τη συνέχεια! Congratulations everyone!!! 💪🥳
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Εγγραφές 2022-2023!](/photos/Εγγραφές 2022-2023.jpg)
Καλή σχολική χρονιά να έχουμε! ✍📖 ▶️ Εγγραφές: Καθημερινά 18.00-21.00 📍 Έναρξη μαθημάτων: 12 Σεπτεμβρίου
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ