Αύγουστος 2019
![Αποτελέσματα εξετάσεων 2018-2019!](/photos/επιτυχίες 2018-2019.jpg)
Και φέτος, οι επιτυχίες μας στα ανώτερα διπλώματα συνεχίστηκαν! Θερμά συγχαρητήρια για την προσπάθεια του καθενός να πετύχει τον στόχο του! 💪 #lower_b2 #proficiency_c2
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ![Πρώτη συμμετοχή σε εξετάσεις για τη νέα μας γενιά!](/photos/επιτυχίες 2018-2019 (LAAS).jpg)
Δεύτερη χρονιά και είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που βλέπουμε τη νέα μας γενιά να κάνει το ξεκίνημά της στο "στίβο" των εξετάσεων! Είμαστε περήφανοι και μόνο που ήσασταν εκεί! #βήμα_βήμα 🔝
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ