Υπηρεσίες μετάφρασης στη Νάουσα

Στο Κέντρο μας, πέρα από τη διδασκαλία Αγγλικών, παρέχονται και υπηρεσίες μετάφρασης! ✔️Άμεσα ✔️Έγκυρα ✔️Αξιόπιστα #translation_services #Naoussa

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Μια βδομάδα έμεινε για την έναρξη των μαθημάτων μας!

Για οποιαδήποτε απορία, σχετικά με το πρόγραμμα σπουδών του φροντιστηρίου, επικοινώνησε μαζί μας! (2332303015-6977030014) Υπεύθυνος τμημάτων: Δήμπαλας Χρήστος

Eγγραφές σχολικής χρονιάς 2018-2019

❗Εγγραφές για τη νέα σχολική χρονιά από Δευτέρα, 20 Αυγούστου (καθημερινά 10:00-12:00 και 18:00-21:00) ❗❗ Έναρξη μαθημάτων: Τρίτη, 11 Σεπτεμβρίου

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Οι αιτήσεις για τις Πανελλήνιες έχουν ξεκινήσει!

Η καλή επίδοση στο ειδικό μάθημα Αγγλικών είναι το "εισιτήριο" για σχολές Αγγλικής Φιλολογίας, Μετάφρασης-Διερμηνείας, Δημοσιογραφίας, Ναυτιλιακών Σπουδών, Τουριστικών Επαγγελμάτων, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών! Για την καλύτερη δυνατή βαθμολογία σου, προετοιμάσου μαζί μας!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Όποιο κι αν είναι το επάγγελμά σου, εμείς θα φροντίσουμε να εξοικειωθείς με την αγγλική ορολογία του!

Ταχύρρυθμα τμήματα επαγγελματιών-επιχειρήσεων! Στο τέλος του προγράμματος, σου δίνεται η δυνατότητα απόκτησης διεθνούς αναγνωρισμένου πιστοποιητικού ορολογίας επαγγελμάτων, από το βρετανικό Πανεπιστήμιο του Greenwich! Για περισσότερες πληροφορίες, κάλεσέ μας!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Στη δουλειά σου, στις σπουδές, στο εξωτερικό, στην καθημερινότητά σου.. Παντού!

-Βελτίωσε το επίπεδό σου -Απόκτησε το Lower/ Advanced/ Proficiency που σου χρειάζεται Σε τμήματα ενηλίκων, προσαρμοσμένα στις ανάγκες σου!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Εσύ πήρες την καινούρια σου τσάντα;

Οι εγγραφές συνεχίζονται καθημερινά (πρωί 10:00-12:00, απόγευμα 18:00-21:00) Έναρξη μαθημάτων: Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
«Αγγλικά για όλους» είναι μία από τις σκέψεις μας, ελπίζοντας να γίνει πράξη!

Στην προσπάθεια αυτή, το Κέντρο Αγγλικής Γλώσσας Χ. Δήμπαλας πραγματοποιεί μαθήματα αγγλικών και μέσω Νοηματικής γλώσσας - Συστήματος γραφής τυφλών Braille  *Το δικαίωμα στη γνώση ήταν, είναι και θα είναι δικαίωμα όλων των ανθρώπων